İstiklal Hukuk Ve Danışmanlığın hukuk algılayışını, çıkmış uyuşmazlıkların çözümünden ziyade, uyuşmazlık çıkması muhtemel konularda önceden tedbir alarak “koruyucu hukukçuluk” hizmeti verme şeklinde yürütmektedir.
 hukuk-danismanlik

SÖZLÜ DANIŞMANLIK HİZMETİ

Hayatınızın belli dönmelerinde farklı sıkıntılar ile karşılaşmanız muhtemeldir. Sizlerin istekleri doğrultusunda veya başka insanlar tarafından adliyelere yolunuz düşmektedir. Tek başınıza yapacak olduğunuz tüm işlemlerde belli bir noktadan sonra sıkışıp kalmanız mümkün olmaktadır. Bizler bu noktada sizlerin imdadına yetişiyoruz. Yarı yolda kalmış olduğunuz sıkıntılardan kurtardığımız gibi amcaya düşündüğünüz davaların başlangıcından sonucuna kadar sizlerin aynındayız. Tüm adliye veya diğer resmi kurum iş ve işlemlerinizde uzman avukatlarımız ile profesyonel olarak yardımlar sunmaktayız. Müşterisinin sıkıntısını kendi sıkıntısı olarak gören hukuk büromuzdan rahatlıkla yardım alabilirisiniz. Hukuk danışmanlık hizmetimiz ile açmaya çalıştığınız bir dava veya tarafı olduğunuz bir davanın sonuçlarını başlangıçtan itibaren öğrenebilirsiniz.

hukuk-danismanlik-hizmeti

YAZILI DANIŞMANLIK HİZMETİ

Tecrübeli avukatlardan alacak olduğunuz bilgiler ile başınız derde girmeden sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulmanız mümkün olmaktadır. Telefon veya yüz yüze yapılacak olan görüşmeler ile detaylı bilgi sunumu yapılmakta ve kısa sürede davaların sonuçlanması sağlanmaktadır. Kanunlar hakkında detaylı olarak bilgi verilmesi ile haklarınızın korunması sağlanmakta veya çiğnenmiş olan haklarınızın telafileri sağlanmaktadır. Yasaların sürekli olarak değişmesi ve yenilenmesi ile güncel bilgilere ulaşmak; zamanla sıkıntı haline dönüşmektedir. Hukuk danışmanlık hizmetimizde güncellik ön planda tutulmaktadır. Yasalar ve yönetmeliklerde meydana gelen değişiklikler yakından takip edilmekte, mevcut davalarınızın etkilendiği noktalar tespit edilmektedir. Bu farklılıklardan dolayı yeni rotalar çizilmekte sizlerin menfaatleri korunmaktadır. Müşterilerinin sıkıntılarını kendi sıkıntısı olarak görmemiz sonucunda işleriniz birinci elden takip edilmektedir. Akıllarınıza takılan sorulara en yetkili avukatlarımız tarafından cevaplar verilmektedir. Doğru bilgilendirme yapılarak kısa yoldan ve net sonuçlar almanız mümkün kılınmaktadır. Bizler sizlerin ulaşımını kolaylaştırmak için farklı iletişim kanallarını kullanmaktayız. Yüz yüze görüşmenin yanında telefon ve mail yolu ile haberleşmenize olanak tanımaktayız.

Derdinizi ve sıkıntınızı ortadan kaldırmak için çare arayışlarınıza son veriyoruz. Bu anlamda bire bir ilgi ve tam destek ile hakkınızı koruyup, savunmaktayız. Almış olduğumuz dosyaların tüm takip işlemleri anında yapılmakta ve yapılması gereken çalışmalar kesinlikle ilk anda yapılmaktadır. Tecrübeli danışmanlarımız ve müşteri temsilcilerimize günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Anlık yaşayacak olduğunuz sıkıntılar için profesyonel bir kişinin yardımı ile kurtulacak ve yalnız olmadığınızı göreceksiniz.