urist-01
Hukuki uyuşmazlıklara çözüm bulmanın temel yolu; sorunlar ile karşılaşmadan önce gereken tedbirlerin alınmasından geçtiğine inanmaktayız. Bu anlamda müvekkillerimize koruyucu hukuk danışmanlığı hizmeti vermekle birlikte karşılaşabilecekleri her türlü hukuki problemin çözümünde de yapılabileceklerin en iyisini yapmaktayız.

Globalleşen dünyada, meydana gelen yeniliklere paralel olarak toplumun hukuk ve düzen alanındaki ihtiyaç ve ihtilafları da hızla değişmektedir. Bu değişim içinde avukatlık ve hukuk danışmanlığının sadece ihtilafları çözmek değil, aynı zamanda anlaşmazlıkların oluşmasını engellemek olduğu inancıyla, genç, dinamik ve deneyimli kadrosuyla yola çıkan ve kurulduğu günden bu yana hızla gelişen İstiklal Hukuk & Danışmanlık Bürosu, ceza ve özel hukuk alanında uzman avukat kadrosuyla ve akademisyenler ile işbirliği içerisinde müvekkillerine çözümler üretmek üzere faaliyet göstermektedir.

Hukuk ofisimiz vekil-müvekkil ilişkilerini temelini karşılıklı güven inşa eder. Şahsi ve ticari hayata ilişkin sırların gizliliği ve bu bilgilerin özenle saklanması için gereken tedbirlerin alınması ofisimizin ilkelerindendir. Hukuki hizmetin her safhasında ve zamanında detaylı olarak müvekkillerini bilgilendirmek İstiklal Hukuk & Danışmanlığın öncelikli prensiplerindendir. Müvekkil avukat ilişkisinin güvenilirliği ve yakınlığı, İstiklal Hukuk & Danışmanlık için hem davaların hem de danışmanlıkların yürütülmesi ve sonuçlandırılması açısından önem arz etmektedir.